فا   |   En
ورود به سایت
۱۱ آذر ۱٣۹۱
نمایشگاه بین‌المللی تخصصی علوم کامپیوتر، ارتباطات، الکترونیک و مخابرات CeBIT

 

نمایشگاه بین‌المللی تخصصی علوم کامپیوتر، ارتباطات، الکترونیک و مخابرات CeBIT

 

 

هانوفر - آلمان

 

  15 تا 19 اسفند 1391 مصادف با  5 تا 9 مارس 2013

 

 

 

 

نمایشگاه CeBIt بزرگترین و مطرح‌ترین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی علوم کامپیوتر، ارتباطات و مخابرات می‌باشد که پاره‌ای از مباحث قابل نمایش در این نمایشگاه به شرح ذیل می‌باشد:

-     CeBIt pro راهکارها و نوآوری‌های سیستم‌های هوشمند دیجیتال، مدیریت سیستم، سرویس‌های IT و مشاوره، تکنولوژی‌های نوین در سیستم‌های ایمنی، تازه‌ها و خدمات ارتباطات و مخابرات، سیستم‌های مخابرات دیجیتالی برای تلفن، فاکس، پیجر، موبایل و رادیو، سیستم‌های راهبری و هدایت ماهواره‌ای، اطلاع‌رسانی ماهواره‌ای، تله ماتیکس، سیستم‌های حمل و نقل و ...

-    CeBIT lab ارائه تحقیقات، پژوهش‌ها و تازه‌های دنیای دیجیتال توسط دانشگاه‌ها، ارگان‌های دولتی، بخش آموزش، سلامتی بهزیستی، تجهیزات الکترونیک، تجهیزات دیجیتالی پزشکی و بهداشتی (Tele Health) و Green IT.

-     CeBIT life گرافیک و صدا، کیس و خنک کننده‌ها، انواع کامپیوترهای خانگی و قابل حمل Notebooks، سرگرمی‌ها و بازی‌های دیجیتالی، سیستم‌های هوشمند الکترونیکی با مصارف اداری و خانگی، انواع موبایل و تجهیزات جانبی، دوربین‌های عکاسی و فیلم‌برداری، انواع نرم‌افزارها و خدمات شبکه‌ای و تکنولوژی‌های بی‌سیم در ارتباط با مخابرات، تجهیزات و تسهیلات اداری مانند دستگاه فتوکپی، چاپگر، اسکنر، سیستم پست‌الکترونیکی و بایگانی هوشمند، تجهیزات کامپیوتر مانند صفحه نمایش، مین فریم، صفحه کلید، کیس، رک، آدابتور و راه‌حل‌های دیجیتالی برای زندگی هوشمند شامل تلویزیون، سیستم‌های صوتی و تصویری، سینمای خانگی

-    CeBIT gov  ارائه راهکارها و سیستم‌های هوشمند در بخش‌های عمومی و سازمان‌های دولتی

همچنین به موازات نمایشگاه، کنفرانس‌ها و نشست‌های بین‌المللی در خصوص علوم یاد شده برگزار می‌گردد که با مشارکت در آنها می‌توان با جدیدترین نوآوری‌ها و راهکارهای دیجیتالی آشنا شد.

زمان پذیرش درخواست سفارت آلمان جهت صدور روادید برای متقاضیان بازدید از این نمایشگاه از 15 آذر تا 24 بهمن 1391 می‌باشد. با توجه به دوره سه ماهه انتظار جهت تعیین وقت مصاحبه، علاقمندان و متقاضیان از هم‌اکنون می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سفارت آلمان به نشانی www.teheran.diplo.de  زمان‌های آزاد برای رزرو نوبت را شناسایی و اقدام به دریافت نوبت نمایند. ضمنا وجه کارت ورودی تمام مدت نمایشگاه معادل 2000000 ریال (دو میلیون ریال) می‌باشد.

 

کنفرانس‌ها و رخدادها
آرشیو رخدادهای مرتبط

عضویت در انجمن کامپیوتر ایران