فا   |   En
ورود به سایت
٠٨ مرداد ۱٣۹۱
سومين جشنواره و نمايشگاه "علم تا عمل، فناوري و تجاري‌سازي در عرصه ملي"

سومين جشنواره و نمايشگاه «علم تا عمل، فناوري و تجاري‌سازي در عرصه ملي»

از تاريخ 13 لغايت 16 شهريورماه سال 1391

در مصلي امام خميني (ه)

برگزار مي گردد

 

در سالي كه به نام "توليد ملي؛ حمايت از كار و سرمايه ايراني" مزين شده است و در راستاي فرمايشات مقام معظم رهبري مبني بر تشكيل زنجيره علم، فناوري، تجاري‌سازي و توليد ثروت از فعاليت‌هاي نوآوري و فناورانه، سومين جشنواره و نمايشگاه «علم تا عمل، فناوري و تجاري‌سازي در عرصه ملي» زير نظر معاونت علمي و فناوري رياست‌ جمهوري در مصلي امام خميني (ره) تهران از تاريخ 13 لغايت 16 شهريور ماه سال جاري و به مناسبت هفته دولت برگزار مي‌گردد اين جشنواره، در جهت تحقق اهداف خود، علاوه بر شناسايي و معرفي طرح‌ها فناورانه مراكز پژوهشي و شركت‌هاي دانش‌بنيان غيردولتي، اقدام به رتبه‌بندي اين دستاوردها در سطح ملي نيز مي‌نمايد.

 

 

 

در اين جشنواره مانند سال گذشته، فرآيند فراخوان، ارزيابي، انتخاب و رتبه‌بندي طرح‌ها به استانداريها و در استان تهران به پارك فناوري پرديس واگذار شده است. لازم به ذكر است كه تعداد سهميه استان تهران در معرفي و نمايش طرح‌هاي برتر، 100 طرح و از اين تعداد، طرحهاي برتر كانديداي معرفي به هيات داوران جشنواره براي انتخاب طرحهاي ملي مي‌باشند. طرحهاي ملي منتخب هيات داوران مانند سال گذشته واجد دريافت جايزه جشنواره (تسهيلات تجاري‌سازي) از معاونت علمي و فناوري رياست‌ جمهوري خواهند شد.

 

لذا خواهشمند است، كليه شركتها و مجموعه‌هاي تابعه در صورت تمايل به حضور در اين جشن فناوري ملي، طرح‌هاي خود را با تكميل كاربرگ‌هاي ثبت‌نام و ارسال مدارك مطابق شرايط پيوست، حداكثر تا تاريخ 91/05/17، به جشنواره ارسال نمايند.

 

اطلاعات تکميلي درباره چگونگي ارسال آثار به جشنواره متعاقباً از طريق سايت جشنواره به آدرس:  www.festival.isti.ir و نيز سايت فن‌بازار ملي ايران به آدرس: www.techmart.ir  ارائه خواهد شد.

اهداف سومين جشنواره و نمايشگاه "علم تا عمل"

کنفرانس‌ها و رخدادها
آرشیو رخدادهای مرتبط

عضویت در انجمن کامپیوتر ایران