.pd-cnr1{ text-align: center !important; padding: 5px !important; min-width: 1300px }

ثبت نام در کنفرانس

نحوه ثبت نام در کنفرانس

مراحل ثبت‌نام در بیست و هفتمین کنفرانس بین المللی کامپیوتر انجمن کامپیوتر ایران

لطفا ابتدا جدول زیر و توضیحات پایین آن را به دقت مطالعه نموده و سپس بر اساس آن مبلغ متناسب با ثبت نام خود را محاسبه کرده و پرداخت هزینه را از طریق لینک زیر (ثبت نام در کنفرانس) انجام دهید. لازم به توضیح است، انجام یک ثبت‌نام برای هر مقاله پذیرفته شده الزامی است. پس از تکمیل پرداخت، از رسید پرداخت خود عکس تهیه کرده و توضیحات مندرج در این صفحه را مطالعه فرمایید.


ثبت نام مقالات فارسی
ثبت‌نام زودهنگام
(قبل از ۲۵ بهمن ماه ۱۴۰۰)
ثبت‌نام دیرهنگام
(بعد از ۲۵ بهمن ماه ۱۴۰۰)
نویسندگان دانشجو ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال ۳٫۶۰۰٫۰۰۰ ریال
نویسندگان غیر دانشجو ۴٫۸۰۰٫۰۰۰ ریال ۶٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال
نویسندگان دانشجو عضو انجمن کامپیوتر یا عضو IEEE ۲٫۴۰۰٫۰۰۰ ریال ۲٫۸۰۰٫۰۰۰ ریال
نویسندگان غیردانشجو و عضو انجمن کامپیوتر یا عضو IEEE ۴٫۵۰۰٫۰۰۰ ریال ۵٫۷۰۰٫۰۰۰ ریال
شرکت در کنفرانس بدون مقاله (عادی) ۶٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال ۷٫۲۰۰٫۰۰۰ ریال
شرکت در کنفرانس بدون مقاله (دانشجویان یا اعضای انجمن کامپیوتر) ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال ۳٫۶۰۰٫۰۰۰ ریال
صفحه‌ی اضافی ۶۰۰٫۰۰۰ ریال


توضیحات:

  • مقالات فارسی به ازای هر صفحه اضافی بیش از شش صفحه (و حداکثر تا سقف هشت صفحه) مشمول هزینه ی اضافی ۶۰۰٫۰۰۰ ریال (ششصد هزار ریال) به ازای هر صفحه اضافی ‌خواهند شد. در مقالات انگلیسی، تعداد صفحات قابل قبول، پنج صفحه بوده و افزایش تعداد صفحات تا حداکثر هفت صفحه، با پرداخت هزینه اضافی فوق‌‌الذکر مقدور است.

  • نویسندگانی که بیش از دو مقاله دارند می بایست مقاله اول را مشابه با جدول فوق ثبت نام نمایند ولی برای مقالات بعدی، نصف مبالغ ذکر شده در جدول باید پرداخت گردد. این موضوع باید در ایمیل ارسالی ذکر گردد.

  • مقالاتی که نویسنده اول آنها دانشجو است مشمول ثبت نام با نرخ دانشجویی می شوند، مشروط بر اینکه گواهی دانشجویی یا تصویر کارت دانشجویی معتبر توسط نویسنده مقاله به ایمیل کنفرانس ارسال شود.

  • مقالاتی که یکی از نویسنده های آنها عضو انجمن کامپیوتر ایران یا IEEE باشند نیز می توانند از تخفیف ذکر شده در جدول فوق استفاده نمایند مشروط بر اینکه تصویر گواهی عضویت معتبر خود را به ایمیل کنفرانس ارسال نمایند.

  • در خصوص ارسال ایمیل، لطفا دقت نمایید که همه موارد خواسته شده از جمله نسخه نهایی مقاله، تصویر رسید پرداخت، تصویر کارت دانشجویی، تصویر عضویت در انجمن کامپیوتر ایران یا تصویر عضویت در IEEE، باید طی یک ایمیل ارسال گردد. برای اطلاع از جزییات به این صفحه مراجعه نمایید.

  • لطفا در انتخاب صحیح نوع ثبت نام و همچنین پرداخت صفحات اضافی مقاله دقت کافی به عمل آورید. لازم به ذکر است که پرداخت نادرست یا ناقص ثبت نام باعث خارج شدن مقاله از چرخه پذیرش شده و مسئولیت این امر متوجه کنفرانس نخواهد بود.

  • نویسندگان محترم توجه داشته باشند که ثبت نام مقالات (حتی در حالت دیرهنگام) تنها تا چهار روز مانده به زمان برگزاری کنفرانس امکان پذیر است و مقالاتی که تا این تاریخ ثبت نام نشوند از مرحله ی چاپ در کنفرانس خارج خواهند شد.

  • برای ثبت نام های گروهی (۴ شرکت کننده و بیشتر) تخفیف ۴۰ درصدی در نظر گرفته خواهد شد. برای این منظور، قبل از ثبت نام با دبیرخانه کنفرانس سرکار خانم نورانی (اطلاعات تماس در صفحه "تماس با ما" موجود است) هماهنگ نمایید.

  • توجه نمایید که هزینه‌ی پرداخت شده به هیچ عنوان مسترد نمی‌گردد.