نمایشگاهپشتیبانی و فرصت‌های نمایشگاهی

به استحضار می رساند، بیست و هفتمین کنفرانس بین المللی کامپیوتر انجمن کامپیوتر ایران، بستری مناسب جهت تبادل دانش و تجربیات بین پژوهشگران دانشگاهی و فعالان صنعتی با هدف استحکام پیوند بین حوزه دانشگاه و صنعت فراهم آورده است. لذا، از فعالان حوزه های صنعتی صمیمانه دعوت می‌شود تا با حضور در این کنفرانس، دستاوردهای صنعتی خود را به نمایش گذاشته و از آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی ارائه شده در این کنفرانس بین‌المللی، در جهت رفع چالشها و نیازمندی‌های صنعتی بهره‌مند گردند. در این راستا، طرح ها و سطوح همکاری با شرکت های حامی به شرح زیر می باشند:
 
برگزاری اولین نمایشگاه مجازی رایانکس ایران با همکاری انجمن کامپیوتر ایران و نمالاین (تاریخ: ۲۵ دی ۱۴۰۰):


اولین نمایشگاه مجازی رایانکس همزمان با بیست و هفتمین کنفرانس بین‌المللی کامپیوتر به همت انجمن کامپیوتر ایران که از پیشرو ترین مجامع علمی در ایران می باشد، در حوزه‌های کامپیوتر، تجارت الکترونیک و الکترونیک از تاریخ 4 الی 14 اسفندماه برگزار می‌گردد. کنفرانس بین‌المللی کامپیوتر از رویدادهای علمی بسیار ارزشمند ایران است که همواره با گردهم‌آوری پژوهشگران، دانشجویان و مهندسین از دانشگاه‌ها و مراکز علمی و صنعتی، فرصت تبادل یافته‌ها و دستاوردهای علمی جدید در حوزه‌های مختلف علوم کامپیوتری را ایجاد می‌نماید.
- دبیر کنفرانس: دکتر جعفر حبیبی
- دبیر علمی: دکتر شاهین حسابی
- دبیر اجرایی: دکتر رضا انتظاری ملکی
- مسئول برگزاری نمایشگاه: دکتر الهام فراهانی
جهت ثبت‌ غرفه در نمایشگاه وارد سایت نمالاین شده و در بخش ثبت‌نام غرفه‌دار مراحل تکمیل غرفه را دنبال نمایید. همچنین می‌توانید در صورت نیاز به راهنمایی با تلفن 91070105-021 تماس حاصل نمایید.