برنامه کنفرانس

برنامه کنفرانس


دانلود برنامه کنفرانس دانلود برنامه افتتاحیه کنفرانس دانلود برنامه اختتامیه کنفرانس

لطفا به نکات زیر توجه داشته باشید.
1. مدت زمان هر ارائه 15 دقیقه می باشد و لازم است تمام ارائه دهندگان این زمان را رعایت نمایند.
2. بعد از اتمام ارائه به مدت 5-10 دقیقه برای پرسش و پاسخ در نظر گرفته خواهد شد.
3. از ارائه دهندگان محترم تقاضا می شود فایل ارائه خود را تهیه نموده (پاورپوینت یا ...) و سپس از فایل ارائه PDF تهیه نموده و در زمان ارائه آماده داشته باشند. قالب خاصی برای فایلهای ارائه وجود ندارد ولی "بیست و هفتمین کنفرانس کامپیوتر انجمن کامپیوتر ایران" باید در صفحه اول اسلایدها موجود باشد.
4. زبان مقاله با زبان اسلایدها و زبان ارائه باید یکسان باشد. لذا مقالاتی که به زبان فارسی می باشند باید دارای فایلهای ارائه به زبان فارسی بوده و در هنگام ارائه نیز به زبان فارسی ارائه شوند. همچنین زبان اسلایدهای مقالات انگلیسی نیز انگلیسی بوده و باید به زبان انگلیسی ارائه شوند.
5. در صورت اخذ مجوز از رئیس جلسه (در همان زمان ارائه)، ارائه دهندگان مقالات انگلیسی می توانند به زبان فارسی نیز ارائه دهند.
6. مقالاتی که توسط یکی از نویسندگان در زمان مشخص شده ارائه نشوند از لیست مقالات کنفرانس خارج شده و چاپ نخواهند شد.
7. گواهی ارائه مقاله بعد از اتمام کنفرانس در هفته های آینده از طریق ایمیل برای ارائه دهندگان ارسال خواهد شد.
8. آدرس برگزاری کنفرانس مجازی (شامل یک لینک برای اتاق اصلی و شش لینک برای اتاق های ارائه) به همراه رمز عبور از طریق ایمیل برای نویسندگان مقالات ارسال خواهد شد. لطفا ایمیل خود را مرتب چک نموده و فولدر Spam را نیز مورد بررسی قرار دهید. اگر تا تاریخ 2 اسفند ماه ایمیل(های) مذکور را دریافت نکردید، به دبیرخانه کنفرانس (با آدرس ایمیل csicc2022@sharif.edu) اطلاع دهید. عنوان ایمیل ارسالی را "عدم دریافت لینک کنفرانس" قرار داده و در متن ایمیل خود، شماره مقاله و نام و نام خانوادگی نویسنده ثبت نام کننده را ذکر نمایید.
9. برای هر مقاله ثبت نام شده، رمز عبور صرفاً برای یک نویسنده ارسال خواهد شد. کنفرانس از ایجاد بیش از یک حساب کاربری برای یک مقاله معذور است.
10. قبل از شروع جلسه، حتما میکروفون و وبکم خود را چک نمایید تا مشکلی در زمان ارائه پیش نیاید.