ارسال نسخه نهایی مقاله

ارسال نسخه نهایی مقاله


خواهشمند است قبل از ارسال نسخه نهایی مقاله، مطالب زیر را به دقت مطالعه نمایید.


* با استفاده از قالب مقالات موجود در پایین صفحه، نسخه Word و pdf مقاله خود را تهیه فرمایید. دقت نمایید که برای هر مقاله لازم است فایل Word و pdf ارسال شود. همچنین کنفرانس از پذیرش فایل Latex معذور است.
* در مورد مقالات انگلیسی، دقت نمایید که تنها در سمت چپِ پایینِ صفحه‌ی نخست مقاله عبارت حق چاپ با توجه به شرایط نویسندگان درج شود.
- برای مقالاتی که تمام نویسندگان آن در استخدام دولت ایالات متحده آمریکا هستند، عبارت حق چاپ به‌صورت زیر منعکس شود:

U.S. Government work not protected by U.S. copyright -


- برای مقالاتی که تمام نویسندگان آن در استخدام دولت‌های انگلیس، کانادا یا استرالیا هستند، عبارت حق چاپ به‌صورت زیر منعکس شود:- برای مقالاتی که تمام نویسندگان آن در استخدام دولت‌ها اتحادیه‌ی اروپا هستند، عبارت حق چاپ به صورت زیر منعکس شود:- برای سایر مقالات عبارت حق چاپ به‌صورت زیر منعکس شود:

* فایل pdf تمامی مقالات انگلیسی لازم است توسط ابزار برخط pdfexpress که اطلاعات آن در زیر مشخص شده است تایید شده و سپس به کنفرانس ارسال شود.


- ابتدا به این صفحه مراجعه نمایید.

- در صورتی که قبلاً در این سایت ثبت‌نام نکردید با توجه به راهنمایی‌های موجود یک حساب کاربری بسازید.

- در صورتی که در هر یک از مراحل نیاز به شناسه‌ی کنفرانس (Conference ID) بود عبارت 55295X را وارد نمایید.


* پس از اعمال پیشنهادهای داوران که در ایمیل پذیرش مقاله ارسال شده است، نسخه نهایی مقاله را آماده نمایید. در درج اسامی، Affiliationها، ایمیلهای مربوطه، بخش Acknowledgment و ... دقت کافی داشته باشید چرا که اعمال هیچ گونه تغییری بعد از ارسال نسخه نهایی مقاله امکان پذیر نمی باشد.


* با مراجعه به این صفحه، هزینه ثبت نام در کنفرانس را پرداخت نموده و تصویر رسید پرداخت را به همراه داشته باشید.


* اگر از تخفیفات دانشجویی یا عضویت در انجمن کامپیوتر ایران یا IEEE استفاده کرده اید، تصویر گواهی معتبر (با مشخص بودن تاریخ عضویت) را تهیه نمایید.


* نسخه نهایی مقاله خود را در قالب Word به همراه تصویر پرداخت (و تصویر کارت دانشجویی/عضویت در انجمن کامپیوتر ایران/عضویت در IEEE در صورت استفاده از تخفیف) در یک ایمیل با عنوان "ثبت نام مقاله x" که x شماره مقاله می باشد، به آدرس (csicc2022@sharif.edu) ایمیل نمایید.


* از همه نویسندگان محترم خواهشمندیم به دقت موارد فوق را رعایت نموده و صرفاً یک ایمیل حاوی اطلاعات فوق ارسال نمایند و از پیگیری و ارسال ایمیلهای تکراری اکیداً خودداری نمایند.


* بعد از دریافت نسخه نهایی مقالات، آدرس برگزاری کنفرانس مجازی و مشخصات کاربری هر نویسنده طی یک ایمیل با دامنه دانشگاه صنعتی شریف برای نویسندگان محترم ارسال خواهد شد. لطفا ایمیل خود را مرتب چک نمایید. اگر تا تاریخ 2 اسفند ماه ایمیل مذکور را دریافت نکردید، به دبیرخانه کنفرانس (با آدرس ایمیل csicc2022@sharif.edu) اطلاع دهید.* برنامه کنفرانس و زمانبندی دقیق ارائه ها در تاریخ 2 اسفند ماه بر روی سایت کنفرانس قرار خواهد گرفت. ارائه ها به صورت مجازی خواهند بود و تمامی مقالات پذیرفته شده باید توسط یکی از نویسنده ها ارائه گردد. جزییات دیگر به همراه برنامه اطلاع رسانی خواهد شد.


- الگوی نگارش مقالات فارسی:     Microsoft Word       PDF


- الگوی نگارش مقالات انگلیسی: Microsoft Word       PDF