ورود به سایت
هجدهمین کنفرانس ملی سالانه انجمن کامپیوتر ایران

فراخوان مقاله

قالب های نهایی ارسال نسخه ی camera ready مقالات به انجمن کامپیوتر در زیر آمده است. دقت شود که نسخه های docx و pdf هر دو فشرده سازی شده و به فرمت zip در easychair بارگذاری شود. برای مقالات پوستر نیز فایل های ppt و pdf باید در easychair قرار گیرند. :

قالب نهایی مقالات عادی

قالب نهایی مقالات پوستری

----

مقالات منحصراً به زبان فارسی تهیه و ارسال شوند (مقالات انگلیسی مي‌توانند به کنفرانس های بین‌المللی انجمن کامپیوتر ارسال شوند). مقالات باید نشان دهنده کار جدید بوده و قبلاً در مجموعه مقالات کنفرانس و یا در مجله دیگری چاپ نشده باشند .ارسال همزمان به دیگر کنفرانس‌ها و مجلات مجاز نمي‌‌باشد و موجب رد شدن مقاله در هر مرحله که مشخص شود خواهد شد. ارسال مقالات در قالب PDF (حداکثر ۶ صفحه) و چکیده آن در قالب Word (یک صفحه) مطابق قالب صفحه‌بندی که در سایت کنفرانس آورده شده است، فقط به صورت الکترونیکی از طریقEasyChair انجام شود. لازم است ارسال کننده مقاله ابتدا در EasyChair ثبت نام کرده و شماره کاربری دریافت نماید.

همچنین مقالات پوستر باید بر اساس قالب زیر آماده شوند.

برای هر مقاله پذیرفته شده، حداقل یکی از مؤلفین باید ثبت نام نموده و مقاله را در کنفرانس ارائه کند. در غیر اینصورت، آن مقاله در مجموعه مقالات چاپ نخواهد شد. پس از اتمام کنفرانس مجموعه مقالات ارائه شده در کنفرانس بصورت الکترونیکی بر روی سایت انجمن کامپیوتر ایران قرار خواهد گرفت.

 

دریافت فراخوان (PDF)

دریافت فرمت مقالات (MS Word)

 

پیوند ارسال مقالات:

https://www.easychair.org/conferences/?conf=csicc2013

 

دقت شود که به ازای هر مقاله ارسالی بایستی حداکثر تا تاریخ 6 دی ماه سال جاری مبلغ ۵۰۰۰۰ تومان پرداخت شود. برای آشنایی با نحوه ی پرداخت به فایل زیر مراجعه شود. شایان ذکر است در صورت پذیرفته شدن مقاله در کنفرانس هزینه ی ارسال مقاله از هزینه ی ثبت نام در کنفرانس کسر می شود.

 uploads/assets/images/csicc2013_how_to_submit.pdf